Yeni Zelanda Dil Okulları

Yeni Zelanda Dil Okullarında 12 hafta ve üzeri eğitim alan herkese Yeni Zelanda’ da çalışma izni veriyor. Ocak 2014 yılından itibaren bundan böyle Yeni Zelanda’ ya giden tüm öğrenciler 3 aydan uzun süreli programlara katılımda bulundugunda çalışabiliyorlar. Yeni Zelanda dil okulları English New Zealand, Quality English, ALTO kurum ve dernek akreditasyonlarına sahiptir. Genellikle Auckland ve Christchurch şehirlerindeki Yabancı Dil kursları ile çalışmaktayız. Yeni Zelanda vize işlemlerini yürütebilmemiz için yetkin danışmanlığımız vardır.
Yeni Zelanda’da İngilizce dil okulları aşağıdaki nedenlerden dolayı tercih edilmektedir.

Öğrencilerine çalışma izni vermesi,
Eğitim ve yaşam giderlerinin ucuzluğu,
Nüfusunun az oluşu ve şehir merkezlerinin büyüklüğü,
Devletin öğrencilere samimi yaklaşımı,
Okulların devlet tarafından sıkı denetimleri sayesinde yüksek kaliteli olması,
Yemyeşil Doğası ve yoğun şehir hayatının bir arada oluşu
Sıcak iklimi ve sayısız plajları
Göçmenlik Standartlarının kolaylığı
Yeni Zelanda: Huzurlu ve güvenilir bir ülke!

Yeni Zelanda Dil Okulları

2009 yılı Uluslararası Barış listesine göre, Yeni Zelanda dünya üzerinde en barışçıl millet olarak tescillenmiştir. Bu gerçek, Yeni Zelanda’ nın yabancı öğrencilere karşı göstermiş olduğu cana yakın karşılamanın ve güvenli ortamın bir göstergesidir. Uluslararası Şeffaflık Kurumu 2010 yılı yolsuzluk algısı indeksi kapsamında, Yeni Zelanda’ yı Danimarka ve Singapur’ la birlikte dünyanın en az yolsuzluk yapılan ülkesi seçmiştir. Başkenti Wellington’dur. En büyük ve en kozmopolit şehri Auckland ‘dır. Aşağıda ücretlendirmesini göreceğiniz 30 haftalık Yeni Zelanda dil okuluna başvuru yapmak isteyen adayların banka hesaplarında minimum vize başvuru esnasında 65binTL beyan edebilmeleri zorunluluktur. Bankadaki paranız anne/baba/abi/abla gibi 1.derece aile bireylerinizin banka hesaplarında da olabilir. Arabamı satacağım, evimi satacağım, tazminatımı alabilirsem, ben istiyorum ama eşimi ikna edemiyorum, 50 yaşındayım, önce 3 ay gideyim beğenirsem kalmak istiyorum (!)…. gibi tüm iyiniyetleri ile ofisimize gelmek isteyen adaylara özellikle şartlarını uygun hale getirdiklerinde bizlerle iletişime geçmeleri gerektiğini önemle hatırlatırız. Zira dil okulunuza kayıt, vize ve Yeni Zelanda’ ya girişinize kadar geçecek süre sadece 6 haftadır. Her yıl internet aracılıgı ile Yeni Zelanda’ da dil eğitimine katılmak istediğini belirterek Yeni Zelanda’ ya gitmek istediğini belirterek internet sitemizden başvuru yapan adayların sayısı 300′ den fazladır. Ne yazık ki Yeni Zelanda vizesi alabilmeye uygun olan adayların sayısı ise yılda 15′ i geçememektedir. Bu nedenle bu sene uygun adaylarımıza daha fazla zaman ayrıabilmek ve gerçek öğrenciye ulaşabilmek için aşağıdaki özellikleri açıkça yazma gereği duyuyoruz. Yeni Zelanda dil okuluna gidecek adaylardan beklenilen özellikler şunlardır:

18-40 yaş arası,
4 senelik üniversiteden mezun olması
son 3 aydır sigortalı olarak çalışabildigini belgeleyebilmesi
Kendisinin veya aile bireylerinin banka hesabında minimum 65binTL oldugunu belgeleyebilmesi.
Yukarıda belirtilen Yeni Zelanda vizesi alabilmeye uygun özellikleri taşıyorsanız daha detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.