Seneca College – Toronto

KANADA Toronto’da bulunan çok ayrıcalıklı bir okul.    Hem hükümet tarafından maddi olarak destekleniyor hem de tüm dünyada tanınıyor.
2600’ün üzerinde uluslararası öğrenci eğitim görüyor.
Programlar:
150’den fazla program var. Ana bölüm başlıklardan bazıları:
 • Arts & Design  (3D Animasyon, Grafik Tasarım, Moda Tasarım, Endüstriyel Tasarım, Gazetecilik, Radyo/Televizyon,Müzik Prodüksiyon, Kozmetik ve SPA İdaresi, v.s.)
 • Business (Uluslararası muhasebe, Finans, İş İdaresi, Pazarlama, Marka Yönetimi, İnsan Kaynakları, Uluslararası Taşımacılık, v.s.)
 • Computers (Bilgisayar ve Sistem Mühendisliği, Networking, Internet & Güvenliği, v.s.)
 • Mühendislik (İnşaat Sistemleri, Bilgisayar, Kontrol Sistemleri, Elektrik Mühendisliği, Yangın Önleme, Makina Mühendisliği Teknisyenliği, CNC Programlama, v.s.)
 • Science (Bioteknoloji, Bioinformatics, Kimya Laboratuar İlaçları, Hemşirelik, v.s.)
 • İngilizce Dil Okulu
Küresel Hospitality İş Geliştirme

(İsteğe bağlı Co-op)

Program Kodu: GBD
Kampus: Markham
Süre: 2 Yarıyıl (8 Ay)
Açılan: Güz
Kış
Sonraki Mevcut Başlangıç: Kış 2016
Kimlik Derece: Ontario College Yüksek Lisans Belgesi

Program Açıklaması

Git Yerler

Otelcilik ve turizm milyarlarca dolarlık iş fırsatı dünyasını keşfedin. Bu sektör, sürekli yenilik ve büyümektedir. Sonuç olarak, olmak yer alacak iş yönetimi becerileri Seneca’nın Küresel Hospitality İş Geliştirme programı ile otelcilik ve turizm profesyonelleri için daha büyük bir ihtiyaç vardır bir aranılan dünyanın en hizmet odaklı sektörlerden biri profesyonel. Sen önemli iş geliştirme uygulamalarını öğrenmek ve bugünün teknoloji tabanlı pazarlarda fırsatlar ve iletken iş zorlukları tanımlamak mümkün olacak. Geleneksel yüksek talep bölgelerde veya gelişmekte olan piyasalarda olsun, çok kültürlü bir küresel ortamda başarılı olmak için bilgi ve becerileri kazandırmak – Eğer dünyanın herhangi bir yerinde çalışmak için izin.

Sen öğrenin edeceğiz neler

Kullanan state-of-the-art laboratuvarları ve iş vaka çalışmaları uzmanlık geliştirmek için ise programın boyunca endüstri liderleri ve eğitimciler öğreneceksiniz.

Program otelcilik ve turizm yönetimi sağlam bir topraklama ile aşağıdaki alanlarda becerilerini geliştirmeye odaklanacak:

 • Servis Liderliği
 • Analytics
 • Proje Yönetimi
 • Satış ve İlişkileri Yönetimi
 • Öneri Yazma
 • Kişilerarası becerileri
 • Pazarlama Teknikleri

Saha Yerleştirme

Saha gerçek iş durumlara sınıf öğrenme entegre bir yol sağlayan programın ayrılmaz bir unsuru, – yeteneklerinizi honlama ve öncesinde mezuniyet rehber bir ağ kurmak yardımcı olur. Profesyonel bir ortamda 150 saat faydalarını göreceksiniz. Bu bileşen, sizin başarınız ve mezun olmak bir gereklilik için önemlidir.

Not: Bu program uygun OSAP değildir.

Kabul şartları

Program Uygunluğu:

 • Ontario üniversite / yüksekokul mezunu veya üniversite diploması veya eşdeğeri

Uluslararası Öğrenciler: Seneca’nın kullanarak online başvuru Uluslararası Web Uygulaması 
Kanadalı öğrenciler: Seneca özel kullanarak Seneca College doğrudan başvurmaları Başvuru Formu

 

Lütfen dikkat: Tüm maliyetler, yaklaşık olarak kampüs göre değişebilir ve önceden bildirilmeksizin herhangi bir zamanda değişebilir. Otopark, soyunma ve bazı zorunlu arızi ücretleri yukarıdaki rakamlara dahil değildir ücretleri arasındadır.

Program ders ücretleri yüklemeye çalışırken bir sorun oluştu. Lütfen daha sonra tekrar deneyin.

Kariyer

Bir program mezunu olarak, misafirperverliği, seyahat ve turizm de dahil olmak üzere ilgili rolleri geniş bir yelpazede iş bulmak için araçlar ve teknikler ile donatılmış olacak: Kurumsal Hospitality Önlisans, Kurumsal Seyahat Alıcı, Hospitality / Turizm İş Geliştirme Yöneticisi, otel / Turizm diğerleri arasında Planlama, Turizm Destinasyon Müdürü Deneyim Yöneticisi, Ağırlama veya Turizm İlişkileri Yöneticisi, Ağırlama / Turizm / Seyahat Satış Koordinatörü ve Pazarlama Müdür Yardımcısı – Muhasebe Müdürü, Proje Yöneticisi.

Istihdam umutları genişletmek eve yeni geliştirilen bilgi ve becerileri atın veya bir 1-3 yıllık mezuniyet sonrası çalışma izni alarak sizin Kanadalı deneyim süresini uzatmak mümkün olabilir.

Kooperatif Eğitim Seçeneği

İlk dönem boyunca dönem iki sonunda ücretli iş vadeli güvence size yardımcı co-op seçeneği kabul için başvuruda bulunabilirler. Co-op çalışma vadeli bir iş fırsatı güvence sorumluluğu paylaşmak edeceğiz dikkat edin ve dikkate alınması için co-op giriş gereksinimleri karşılaması gerekir Dönem 2. tamamlanmasından sonra başlar.

Önemli Tarihler Akademik

Görüntülemek için lütfen birkaç dakikanızı ayırın Önemli Tarihler Akademik alakalı dönem için.

Kurslar
Eğer çalışmalarına başladı (ya da başlangıç ​​olacak) hangi Akademik yılı müfredat seçiniz. Akademik Yıl Eylül’de başlar ve takip eden yılın Ağustos ayında sona eriyor.