FLS International, Cinema Camp – California State University, Fullerton

Fullerton  Orange County’nin kuzeyinde California’da yer almaktadır. As of the 2010 census, the city had a total population of 135,161. [ 2 ] California State University California Eyaleti’nin en büyük kapsamlı üniversite sistemininden biridir. FLS’in bu popüler bir programı kısa bir film yaratmadaki heyecan verici süreci ögrencileriyle tanıştırır. Past teachers include Columbia University instructors and directors and technicians on major Hollywood productions, including projects with famed director George Lucas and award-winning actor Ray Liotta. Geçmiş öğretmenler ünlü yönetmen George Lucas ve ödüllü aktör Ray Liotta ile projeler dahil büyük Hollywood yapımları Columbia Üniversitesi eğitmenleri ve yöneticileri ve teknisyenleri içerir. Let Hollywood insiders teach you how to write a compelling short screenplay and to draw clear and engaging storyboards. Hollywood’da  kısa senaryo yazmak ve net ve ilgi çekici film şeritlerini çizmek  hakkında ögrencilere ders verilir ve temel kamera hareketleri öğrenmek ve üzerinde bir konumda çekim katılma fırsatına sahip olurlar. Çekimden sonra, öğrenciler düzenlemek yardımcı olmak ve onların film efektler eklemek ve daha sonra bir film vitrinde diğer öğrenciler kendi çalışmaları sunulmaktadır. Students also experience a behind-the-scenes look at the film industry with visits to major movie studios and other fascinating sites related to the entertainment business. Öğrenciler ayrıca büyük film stüdyoları ve eğlence iş ile ilgili diğer ilginç sitelere ziyaretler yapmakda ve film endüstrisini en ince detalarıyla ögrenmiş olacaklar.Program sonunda Hollywood turuna çıkıp sevdikleri sinema yıldızlarıyla tanışma olanağına sahip olurlar.

The activities and excursions of this course include: Fullerton was founded in 1887. It secured the land on behalf of the Atchison, Topeka and Santa Fe Railway .Program Detayları:
Yaş Aralığı               : 16 ve üstü
Haftalık Ders          : 18 ders + 8 ders film
Sınıf mevcudu        : Maksimum 20
Başlangıç Tarihleri :
24 Haziran’dan 14 Temmuz 2018’a kadar
15 Temmuz’dan 4 Ağustos 2018’a kadar
Varış Günü              : Pazar
Ayrılma Günü         : Cumartesi
Program Ücretleri:
3 hafta: $ 4,275.00
Toplam ücrete dahil olanlar:
 • Haftalık en az 18 ders İngilizce ve 8 ders film prodüksiyonu
 • Ders materyalleri
 • Konaklama
 • Bütün yemekler (günde en az üç öğün)
 • Aksam üstü sosyal ve kültürel aktiviteler
 • Öğrencilerin derste olmadıkları zamanlarda, sosyal, kültürel ve spor aktivitelerinden oluşan her şey dahil programlar
 • Öğrencilerin ilgilerini çeken yerler için her hafta düzenlenen bir veya iki günlük kısa geziler
 • LAX Havaalanı transfer
 • Yüksek seviyeli denetimi ve güvenlik kapsamaktadır.
 • Bilgisayar odası, ücretsiz e-mail ve internet.
 • Program sonu katılım sertifikası ve DVD Film çekimi
Konaklama: Konaklama okul kampüsünde bulunan paylaşımlı odalı yurtlarda sağlanıyor.
Geziler: DJ Dance Party, Hollywood Tour, Beverly Hills Tour, farewell party, sinema makyajı workshop’ı, Universal Studios/Warner Bros./Paramount/Sony MGM turları, Disneyland,Universal Studios MLB Basebol Maçı (isteğe bağlı ücretli)
Aktiviteler: Film Prodüksiyon eğitimi 8 ders
Toplam ücrete dahil olmayanlar: Vize ücreti, uçak bileti, yurtdışı çıkış harcı, başvuru ücreti $150, Sağlık sigortası $35(haftada), Kurye ücreti