FLS International, Basketbol Camp – Fisher College, Boston

Boston Amerika Birleşik Devletleri‘nin Massachusetts Eyaletinin başkenti ve en büyük şehridir ve ABD‘nin en eski ve varlıklı şehirlerinden biri olarak bilinir.  Boston’un kalbinde ve FLS Boston Dil Okulu merkezine yürüme mesafesinde yer alan Fisher College’in güvenli yurtlarından dışarı daha adımınızı attığınız anda şehir tüm güzelliği ile sizleri kucaklıyor olacak. 1800’lü yıllarda Amerika’da basketbol ortaya çıktığından beri gün geçtikçe daha da popüler bir hale gelmiştir. Boston, birçok NBA şampiyonluğu kazanmış Boston Celtics takımının şehridir.  İngilizce ve Basketbol yaz okulu programı deneyimli koçlar eşliğinde hafta içi her gün antrenman yapma şansını ve aynı zamanda da öğrencilerin İngilizcelerini deneyimli öğretmenler eşliğinde geliştirme fırsatını vermektedir. Programın en önemli özelliklerinden bir tanesi ise basketbol derslerinin bazılarına Amerikalı öğrencilerin de katılması bu sayede basket becerilerinin yanısıra yabancı dil bilgisinin de hızla ilerlemesi sağlanır. Freedom Trail, Newbury Street, Cape Cod gibi Boston’un en gözde mekanlarını görebileceğiniz turlara katılıp, hayallerinizi süsleyen manzaraları kareleyip, boş zamanlarınızda bilgisayar ve oyun odalarının keyfini çıkaracaksınız. Fisher College’da 2-4 kişilik odalarında konaklayacak, tesisin kütüphanesinden, bilgisayar odasından, yemekhanesinden, TV ve eğlence odasından yaralanabileceksiniz.
 
The activities and excursions of this course include: Fullerton was founded in 1887. It secured the land on behalf of the Atchison, Topeka and Santa Fe Railway .Program Detayları:
Yaş Aralığı               : 15 yaş ve üstü
Haftalık Ders          : 18 ders + 12 ders Basketbol
Sınıf mevcudu        : Maksimum  20
Başlangıç Tarihleri : 1 Temmuz – 21 Temmuz 2018
                                    8 Temmuz – 28 Temmuz 2018
                                    15 Temmuz – 4 Ağustos 2018
Varış Günü              : Pazar
Ayrılma Günü         : Cumartesi
Program Ücretleri:
3 hafta: $ 3,785.00
 
Toplam ücrete dahil olanlar:
  • Haftalık en az 18 ders İngilizce + 12 ders basketbol
  • Ders materyalleri
  • Konaklama
  • Haftaiçi kahvaltı yemek, haftasonu sadece kahvaltı
  • Aksam üstü sosyal ve kültürel aktiviteler
  • Öğrencilerin derste olmadıkları zamanlarda, sosyal, kültürel ve spor aktivitelerinden oluşan her şey dahil programlar
  • Logan International (BOS) Havaalanları transferleri
  • Öğrencilerin ilgilerini çeken yerler için her hafta düzenlenen bir veya iki günlük kısa geziler
  • Yüksek seviyeli denetimi ve güvenlik kapsamaktadır.
  • Program sonu katılım sertifikası
Konaklama: Konaklama okul kampüsünde bulunan paylaşımlı odalı yurtlarda sağlanıyor.
 Geziler: TD Garden Stadyumu ve spor müzesi, Newbury Caddesi, Freedom Trail, Faneuil Hall, Boston Duck Tur, New York City Turu (isteğe bağlı), New England Aquarium ve balina gözlemi (isteğe bağlı)
 FaneuUniversity of Massachusetts, BostonAktiviteler: İngilizce, Basketbol, HipHop Dans
 Massachusetts Institute of TechnologySherman Oaks Castle Park and ArcadeToplam ücrete dahil olmayanlar: Vize ücreti, uçak bileti, yurtdışı çıkış harcı, başvuru ücreti $150, Sağlık sigortası haftada $35, kurye parası